Wypoczynek z małymi dziećmi 

Chciałaby się podzielić wrażeniami z pobytu w hotelu Jastrzębia Góra. Hotel Jastrzębia Góra poleciła nam dobra znajoma, która już od wielu lat korzystała z ich usług. Tak, nie pomyliłam się – świadomie napisałam „korzystała z usług” hotelu w Jastrzębiej Górze.

Co więcej oferuje hotel w Jastrzębiej Górze?

Ten obiekt to nie tylko miejsca noclegowe, zresztą z niepowtarzalnym klimatem. Do dyspozycji gości są pokoje w prostym ale jednocześnie ekstrawaganckim stylu, stylizowane na różne epoki, apartamenty dla par i rodzin. Hotel Jastrzębia Góra dysponuje lokalami przystosowanymi do pobytu rodzin z małymi dziećmi. Żadnego sprzętu niezbędnego do obsługi malucha nie trzeba przywozić ze sobą. Na miejscu znajdziemy łóżeczko z wymienną pościelą (co ważne ekologiczną!), przewijak, mnóstwo zabawek, w łazience specjalną wanienkę, nawet kilka rozmiarowo nocniczków. Oczywiście w aneksie kuchennym znajduje się specjalne krzesełko do karmienia. W obecnym czasie, gdy coraz częściej młodych małżeństw decyduje się na odpoczynek ze swoim maleństwem, to dobrze, że są takie hotele jak ten, które naprawdę dbają aby stworzyć jak najlepsze warunki pobytu. Okazało się, że apartamenty dla rodzin z małymi dziećmi mają specjalne wyciszone ściany, stąd nie ma obawy, że nasza pociecha zakłóci spokój innym hotelowym gościom. Ten fakt znacznie niweluje stres rodziców związany z lękiem o reakcję otoczenia na ewentualny płacz.

Dla naszej rodziny z bliźniakami pobyt w tym miejscu to idealny czas na wspólny odpoczynek i odreagowanie od codziennych rutynowych zajęć. Mąż uwielbia pływać i o ile nie można ze względu na pogodę korzystać z kąpieli morskich to ma do dyspozycji pełnowymiarowy basen w hotelu. Z kolei ja chętnie korzystam na miejscu z sauny i jacuzzi. Razem z naszymi maluchami chętnie bawimy się w brodziku, przez co oswajają się z wodą przy pomocy dostępnych licznie kolorowych zabawek. Polecam szczerze hotel Jastrzębia Góra rodzinom z małymi dziećmi, gdyż znajdą tam doskonałe warunki nie tylko noclegowe ale także rekreacyjne.

4 thoughts on “Wypoczynek z małymi dziećmi 

  1. Karolina

    To prawda że brakuje miejsc przyjaznych dzieciom. Wszędzie tylko kiczowate place zabaw, które założę się że nie mają żadnych atestów. Do tego baseny z zaspanym ratownikiem. Fajnie że takie miejsce jest w Jastrzębiej Górze. Znam ten basen i uważam że naprawdę prowadzą to super.

  2. grażyna

    Zajęcia dla maluchów to powinna być podstawa, a nie wszędzie tylko dla otyłych i seniorów. Hotele powinny o tym pomyśleć. W Jastrzębiej Górze robią to naprawdę dobrze i inne hotele powinny od nich podłapać.

Dodaj komentarz